Скільки літрів вуглекислого газу утвориться внаслідок повного згорання 5 л ацетилену ( рівняння

реакції – 2С2H2 + 502 → 4С02 + 2Н20)

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

Відповідь:

Не знаю, як це тут записати, але я попробую

   5л                   х,л                     об'єм=Vm*кількість речовини

2C₂H₂ + 5O₂ = 4CO₂ + 2H₂O                         Vm=22,4;

 44,8л              89,6л                                         44,8= 22,4*2; 89,6=22,4*4

х= (5*89,6)/44,8 =10л

Кількість речовини це те що біля речовини