Вкажіть скільки літрів вуглекислого газу CO2 утвориться внаслідок повного згорання 2 л ацетилену


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарев Влад.

Відповідь:

2С2H2+5O2=4CO2+2H2O

V(C2H2):V(CO2)=2:4=1:2

V(CO2)=2*2=4л

Пояснення:

Отвечает Горбенко Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

     2 л                                          Х л

    2C2H2      +     5 O2    ->      4CO2     +     2H2O

n=2 моль                                    n=4 моль

Vm=22,4 л/моль                       Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л                                  V = 89,6 л

2 л  С2Н2    -     Х л   СО2

44,8 л  С2Н2  -  89,6 л  СО2

V(CO2) = 2 * 89,6 / 44,8 =4 л