Лоридна кислота прореагувала із кальцієм, масою 12 г. Обчислити масу утвореної солі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Модин Федя.

Ответ:

m=82 г

Объяснение:

2HCl+Ca=CaCl2+H2

Пропорция

12/12=x/82

x= (82*12)/12=82г