Обчисліть маси солі і води необхідні для приготування розчину масою 280г у якому масова частка солі

10% Срочно!!! Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Тойболатов Санжар.

Відповідь:

m(солі)=280*10/100=28г

m(H2O)=280-28=252г

Пояснення: