У 190г розчину солі з масовою часткою речовини 4% розчинили ще 10г цієї ж солі. Обчисліть масову

частку солі в новоутвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Молоткова Леруня.
M(солі) першого розчину= (190:100)*4= 7,6 г.
м(солі) другого розчину = 7,6 +10= 17,6г
м другого розчину =190+ 10=200
Масова частка солі в другому розчині = 17,6:(200:100)=8,8%
Відповідь:8,8%