Приготувати 80 г розчину оцету з масовою часткою 25% ( з дано і розв'язанням)


Ответы на вопрос

Отвечает Талыбов Ильяс.

Дано:

CH3COOH – оцет

m (розчину) = 80 г

w (CH3COOH) = 25%

__________________

m (CH3COOH) = ?

РОЗВ'ЯЗАННЯ:

80 г - 100%

 х г - 25%

m (CH3COOH) = х = 80 * 25 / 100 = 20 г

Решта – розчинник (вода):

m (Н2О) = 80 - 20 = 60 г

Відповідь: для приготування розчину масою 80 г і з масовою часткою оцту 25% потрібно взяти 60 г води та 20 г оцту.