до розчину масою 80 г з масовою часткою солі 15 долили 20 г води яка масова частка утвореного

розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Тузелханов Оспан.

Ответ:

m(солі) = 80 * 0,15 =12г - маса солі

m(розч) =80+20 = 100 г - маса розчину

W(солі)  = (12/100)*100 % = 12 %

Відповідь: 12 %

Объяснение: