Помогите з задачей по химиии Який об'єм вуглекислого газу можна отримувати спалюванням 10моль

глюкози?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.

C6H12O6 + 6O2 = 6CO2 + 6H2O

n(CO2) = 10*6/1 = 60 моль

Відповідь: 60 моль.