25 г солі залили 100г води. Визначіть масову частку солі в утворененму розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Онин Дима.

Ответ:

20%

Объяснение:

m(р-ну) = m(солі) +m(води) = 25г + 100 г = 125г

w(солі) = m(солі) / m(р-ну) *100%=25г/125г*100%=20%