Визначте масу води, що міститься у мідному корпусі, кількістю речовини 0.1 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Ангелина.

Дано:

n(CuSO4*5H2O) = 0,1 моль

Знайти:

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) n(H2O) = n(CuSO4*5H2O) * 5 = 0,1 * 5 = 0,5 моль;

2) m(H2O) = n * M = 0,5 * 18 = 9 г.

Відповідь: Маса H2O становить 9 г.