рівняння реакції,тип кожної рекції,назвать солі Fe-FeO-FeSO4-Fe(Oh)2-FeO C-CO2-CaCO3-CaCl2-Ca(OH)2

Zn-ZnCl2-Zn(OH)2-ZnO-CO S-SO2-Na2SO3-H2SO3-H2

Ответы на вопрос

Отвечает Маначкин Артем.

2Fe+O2=2FeO

FeO+SO3=FeSO4

FeSO4+2NaOH=Fe(OH)2+Na2SO4

Fe(OH)2=FeO+H2O