Допожіть будь ласка, дуже терміново!!! виконати письмово знайти молекулярні маси сполуки: HNO3,

Na3PO4, Са(ОН)2

Ответы на вопрос

Отвечает Курилов Саша.

Объяснение:

Mr(HNO3)= 1+14+3*16=63

Mr(Na3PO4)=3*23+31+4*16=69+31+64=164

Mr(Са(ОН)2)= 40+2*16+2=74