ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДВІ ЗАДАЧІ: Масова частка Силіцію в сполуці з Оксигеном становить 46,7%. Визначте формулу цієї сполуки, знаючи, що її відносна молекулярна маса – 60. Розрахуйте співвідношення мас Карбону і Оксигену в чадному газі (СО).

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Лілія.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

w(Si) = 46,7%

M(SixOy) = 60

Найти: SixOy - ?

46,7% = (28х/60) * 100%

х = (46,7 * 60) /28 * 100

х = 1

m(O) = 60 - 28 = 32

y = m(O)/М(О) = 32/16 = 2

Формула сполуки : SiO2

2)

n(C) : n(O) = 1 : 1

m(C) : m(O) = M(C) : M(O)

m(C) : m(O) = (1 * 12) : (1 * 16) = 12 : 16 = 3 : 4