Скільки грамів гідроксиду барію необхідно взяти щоб приготувати 500 см3 0,1М розчину лугу?


Ответы на вопрос

Отвечает Просвирников Ярослав.

n(Ba(OH)2) = C*V = 0.1*0.5 = 0.05 моль

m(Ba(OH)2) = n*M = 0.05*171 = 8.55 г