1. Обчисліть масу одержаного амоніаку NH3, якщо в реакцію з воднем Н2 вступає 2 моль азоту №2.


Ответы на вопрос

Отвечает Семеновых Елизавета.

Дано:

n(N2) = 2 моль

Знайти:

m(NH3) - ?

Розв'язання:

1) 3H2 + N2 → 2NH3;

2) n(NH3) = n(N2) * 2 = 2 * 2 = 4 моль;

3) m(NH3) = n * M = 4 * 17 = 68 г.

Відповідь: Маса NH3 становить 68 г.