Масова частка алюмінію в його сполуці з Оксигеном становить 52, 94%. Яка маса алюмінію міститься в

300 г сполуки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ:

Формула вищого оксиду третьої групи - E₂O₃. Відносна атомна маса Оксигену у сполуці 16 * 3 = 48 г/моль

Визначимо масову частку Оксигену у сполукі:

100% - М(Е) = 100% - 52,94% = 47,06%

Складаємо пропорцію по якій визначимо відносну атомну масу елемента:

48 г/моль - 47,06%

2Е г/моль - 52,94%

2Е = 48 * 52,94 % : 47,06 % = 54

2Е = 54

Е = 54 : 2

Е = 27

Цей елемент Алюміній, його молярна маса складає 27 г/моль і він знаходиться у (ІІІ) групі ПСХЕ

Объяснение:

гарантию не даю что правильно!!