Яка маса солі та води необхідні для приготування 500 г розчину з масовою часткою солі 0,2. (будь

ласка, пишіть спочатку: дано, розв'язання, відповідь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Дмитрий.

Ответ:

Дано:

m(р-ну)=500г

w=0.2

m(р.р)-?

Объяснение:

Розв'язання якщо шо /-це риска дробу

w=m(р.р)/m(р-ну) m(р.р)= w×m(р-ну)

m(р.р)= 500 × 0.2=100 г

m(H20)=500-100=400г

Відповідь:Потрібно 400г води і 100г солі

Отвечает Макеев Данил.

Дано:

m р-ну(солі) = 500 г

ω(солі) = 0,2

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну = 0,2 * 500 = 100 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 500 - 100 = 400 г.

Відповідь: Маса солі становить 100 г; води - 400 г.