ДАЮ 68 БАЛОВВВ РОЗРИСАТИ ТА РОЗВЯЗАТИ ЗАДАЧУ!! Відносна молекулярна маса органічної речовини 46.

Виведіть формулу сполуки, якщо масові частки Карбону, Гідрогену й Оксигену в ній відповідно становлять 26,1%, 4,35% і 69,55 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(С) = 26,1%

w(Н) = 4,35%

w(О) = 69,55 %

M(CxHyОz) = 46 г/моль

Знайти: CxHyОz- ?

М(С) = 12г/моль  М(Н) = 1 г/моль  М(О) = 16г/моль

n = (M(CxHyОz) * w)/М * 100%

n(C) = (46 * 26,1%)/12 * 100% = 1 моль

n(H) = (46 * 4,35%)/1 * 100% = 2 моль

n(O) = (46 * 69,55%)/16 * 100% = 2 моль

С : Н : О = 1 : 2 : 2

формулу аскорбиновой кислоты: СН2О2 - метанова кислота