Обчисліть масу нітратної кислоти в розчині обємом 2 літри з масовою часткою кислоти 10% і густиною

1.05 г/см кубічних.

Ответы на вопрос

Отвечает Бубнов Богдан.

2л=2000мл

m(розчину)=2000*1.05=2100г

m(кислоти)=2100*10/100=210г