1)120 г 20-% раствора уксусной кислоты .Сколько граммов 40-% Naoh расходуется? 2)140 мл гептин-3

( Po=0,76 г/мл).Сколько граммов брома может присоединить это вещество? 3)Дан хлорэтан 6,2 моль.Вычислите его массу?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельбицкая Алина.
1. 40. Шукаємо кількість моль оцтової к-ти. Така кількість і NoOH. І шукаємо масу лугу і ділимо на масову частку у розчині.
3. 313.1. К-ть моль=маса/молярна маса. З цього маса=К-ть моль*молярну масу; 6.2*50.5=313.1