Запешіть рівняння реакцій, необхідні для здійснення перетворень: C2H4—C2H6—C2H5Cl—C4H10—Co2


Ответы на вопрос

Отвечает Дураков Георгий.
C2H4+H2=C2H6(kat Ni)
C2H6+Cl2=C2H5Cl+HCl(hn-свет)
2С2H5Cl+2Na=C4H10+2NaCl
2C4H10+13O2=8CO2+10H2O