Помогите с задачей плз! - У розчині натрій гідроксиду масою 80 г масова частка речовинм становить

0,3. Обчисліть масу натрій гідроксиду в розчині - Даю 50 балов!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Надежда.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нNaOH) = 80 г

w(NaOH) = 0,3

Найти: m(NaOH) - ?

m(NaOH) = m (р-ну NaOH) * w(NaOH) = 80 * 0,3 = 24 г