Яка маса азоту міститься в аміачносилітра масою 1 кг, якщо масова частка цього елеманта у сполуці

становить 0,35

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NH4NO3) = 1 кг = 1000г

w(N) = 0,35

Найти: m(N) - ?

m(N) = m(NH4NO3) * w(N) = 1000 * 0,35 = 350 г