БІДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ПОТРІБНО 12. 200 г 10% розчину солі змішали із 100 г 79% розчину. Обчислити

масову частку солі в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Пичуев Давид.
Кількість солі у 10% розчині: 200 г * 10% = 20 г
Кількість солі у 79% розчині: 100 г * 79% = 79 г

Загальна кількість солі в новому розчині: 20 г + 79 г = 99 г

Масова частка солі в новому розчині буде: (99 г / (200 г + 100 г)) * 100% = 33%.