Обчислити кількість молекул та атомів в (O2) кількість речовин 4 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Сергей.

Дано:

n(O2) = 4 моль

Знайти:

N(O2) - ?

N(O) - ?

Розв'язання:

1) N(O2) = n(O2) * NA = 4 * 6,02*10²³ = 2,408*10²⁴;

2) N(O) = N(O2) * 2 = 2,408*10²⁴ * 2 = 4,816*10²⁴.

Відповідь: Число молекул O2 становить 2,408*10²⁴; атомів O - 4,816*10²⁴.