обчисліть який об'єм вуглекислого газу виділиться при взаємодії 100 г етанолу у якому масова частка

60% із киснем​

Ответы на вопрос

Отвечает Дынник Денис.

Ответ:

58,24 л

Объяснение:

C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O

   1,3                     2,6

m(C2H5OH)=100*0,6=60 г

n(C2H5OH)=60/46=1,3 моль

V(CO2)=2,6*22,4=58,24 л