15 БАЛОВ Здійсніть ланцюжок перетворень. Визначте тип кожної реакції. Вкажіть, де необхідно,

умови протікання даної реакції. KClO 3  → O 2  → Н 2 O →O 2 → SO 2 → SO 3 →Н 2 SO 4

Ответы на вопрос

Отвечает Сандулов Александр.

2KClO3 = 2KCl + 3O2. Термічне розкладання калій хлорату

O2 + 2H2 =(t) 2H2O за температури більше 500 градусів за Цельсієм

2H2O =(t) 2H2 + O2 за температури більше 1000 градусів за Цельсієм

S + O2 =(t) SO2 горіння сірки в атмосфері кисню

2SO2 + O2 =(t) 2SO3 каталітичне окиснення сульфур (IV) оксиду за температури 500 градусів за Цельсієм. Каталізатором виступає платина

SO3 + H2O = H2SO4