Склади і запиши у зошиті рівняння реакцій між киснем і простими речовинами. Якщо елемент в оксиді

має перемінну валентність, то вона вказана у цій же строчці: N2 + O2 → N(II) Na + O2 → Ge + O2 → Ge(IV) Zn + O2 → Br2 + O2 → Br(V) Ca + O2 →

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшин Расул.

Ответ:

1)идет в два способа N2 + O2 =n 2NO

  N2 + O2 = N2O2

2)идет в два способа 4Na + O2 = 2Na2O

  2Na + O2 = Na2O2

3)идет в два способа Ge + O2 = GeO2

  2Ge + O2 = 2GeO

4)2Zn + O2 = 2ZnO

5)2Br2 + 5O2 = 2Br2O5

6)2Ca + O2 = 2CaO

Объяснение: