Обчисліть кількість речовини ферум(ІІ) оксиду, що утвориться під час розкладання 42,8 г ферум(ІІ)

гідроксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Айна.

Ответ:

Объяснение:

     42,8 г                     Х моль

  Fe(OH)2      ->           FeO     +    H2O

n=1 моль                  n=1 моль

М = 90 г/моль

m= 90 г

42,8 г  Fe(OH)2  -   Х моль  FeO

90 г   Fe(OH)2    -  1 моль   FeO

n(FeO) = 42,8 * 1 / 90 = 0,48 моль

Отвечает Прибылова Людмила.

Ответ:

дано

m(Fe(OH)2) = 42.8 g

-------------------

n(FeO)-?

Fe(OH)2--t-->FeO+H2O

M(Fe(OH)2) = 90 g/mol

n(Fe(OH)2) = m/M = 42.8 / 90 = 0.48 mol

n(Fe(OH)2) = n(FeO)) = 0.48 mol

ответ 0.48 моль

Объяснение: