!!!ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ІЗ ЗАДАЧАМИ!!! 1)Яка маса солі утвориться, якщо через розчин, що містить

2,5 г натрій гідроксиду, пропустили 11,2 л (н. у.) гідроген сульфіду. 2)Яка маса солі утвориться, якщо розчин, що містить 2,5 г натрій гідроксиду, поглинув 1,68 л (н. у.) карбон(ІV) оксиду. 

Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

1) 2.5/40=0.0625моль naoh

0.0625      x=3.5

naoh+h2s=nahs+h2o

1                 56

2) 2.5/40=0.0625моль naoh

0.0625                 х= 5.25

NaOH + CO2 = NaHCO3

  1                           84