Обчисліть масу 12,04×10²³ молекул нітратної кислоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(HNO3) = 12,04 *10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/молекул

М(HNO3) = 63 г/моль

Найти

m(HNO3)

n(HNO3) = N / Na = 12,04 *10²³ / 6*10²³ = 2 моль

m(HNO3) = n * M =2 * 63 = 126 г