Обчисліть кількість речовини вуглекислого газу, що відповідає массі 13,2


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2) = 13,2 г

М(СО2) = 44 г/моль

Найти

n(CO2)

n(CO2) = m / M = 13,2 / 44 =0,3 моль