HNO3 має масу 122 грамів. Обчисліть кількість? ХІМІКІ ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлович Анастасия.

Ответ: 1,9 моль

Объяснение:

n=m/M

m-маса,яка в тебе є. М-молярна маса(є в таблиці Менделєєва), тобто М(HNO3)=1+14+16*3=63 г/моль

Тобі треба 122г поділити на молярну масу,63г/моль,грами скорочуються,моль залишається,і вийшло 1,9 моль