визначити маму розчину , якщо відомо що масова частка розчиненої речовини становить 20%, а маса

розчиненої речовини 60г​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрина Анна.

Ответ:

дано

W(вва) = 20%

m(р.в) = 60 g

-----------------

m(ppa )-?

m(ppa  ) = m(р.в) + m(H2O)

W(вва) = m(р.в) / m(ppa) * 100%

1) находим массу воды для растворенного вещества

обозначим массу воды через - Х

20% = 60 / (60 + Х) *100%

Х = 240 г

2) Определяем массу раствора

m(ppa ) = 60 + 240 = 300 g

ответ 300 г

Объяснение: