Обчисліть число молекул сульфур (2) оксиду що утворився внаслідок згоряння 2 моль сірки


Ответы на вопрос

Отвечает Боронина Настя.

Ответ: 1,204*10²⁴ молекул

Дано:

n(S) = 2 моль

Найти:

N(SO₂)-?

Объяснение:

S + O₂ = SO₂

Из УХР видно, что n(SO₂) = n(S)

n(SO₂) = 2 моль

N_{A} = 6,02*10^{23} молекул/моль

N(SO₂) = = n*N_{A} = 2*6,02*10^{23} = 1,204*10^{24} молекул

Ответ: 1,204*10²⁴ молекул