Барій оксид масою 6.12г прореагував з водою визначте яка маса барій гідроксид утварилась подробно

пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Рузанов Кирилл.

BaO+H2O=Ba(OH)2

1.Обчислимо молярну масу BaO:

Мr(BaO) = 137+16 =153 г/моль

2.1.Обчислимо молярну масу Ba(OH)2:

МrBa(OH)2= 137+32+2=171 г/моль

3. Обчислимо кількість речовини BaO

υ(BaO)= m(BaO)/Мr(BaO) = 6.12/153= 0.04 моль

З рівняння бачимо, що υ(BaO) : υBa(OH)2 = 1:1, тому υBa(OH)2 = 0.04

4.Маса барій гідроксиду: m(Ba(OH)2) = υ(Ba(OH)2)×МrBa(OH)2 = 0.04моль× 171 г/моль= 6.84 г

Відповідь: m(Ba(OH)2)=6.84 г