Дано речовини: кальцій, сульфатна кислота, ферум(ІІІ) оксид, карбон(ІV) оксид, срібло, аргентум

нітрат. Які з цих речовин реагуватимуть із хлоридною кислотою? Напишіть рівняння хімічних реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Нурбек Нурлыбек.
Ca+2HCl=CaCl2+H2
H2SO4+HCl=реакция не идёт.
Fe2O3+6HCl=FeCl3+3H2O
CO2+HCl=реакция не идёт.
Ag+HCl=реакция не идёт.
AgNO3+HCl=AgCl(осадок)+HNO3