Обчисліть відносну молекулярну масу....Будь-ласка! Mr(Ва(NO3)2


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Михаил.
Ar(O)=16*2*3=96
Ar(N)=14*2=28
Ar(Ba)=137
Mr=96+28+137=261

Буду вельми вдячний за "Кращу відповідь"
Отвечает Ткаченко Екатерина.
Mr(Ba(NO3)2)=137+(14+16×3)×2=261