Розв'язати рівняння з хімії: 1.S+O2- 2.Mg+O2- 3.CH4+O2- 4.N205+H2O- 5.Na2O+H2O- 6.CaO+HNO3-

7.Na2SO3+H2SO4- 8.Fe(OH)3+HNO3- 9.KOH+SO2- 10.NA2SO3+HNO3- 11.K2SO4+BaCl2- 12.Cu(NO3)2+KOH-

Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Анара.
1.S+O2=SiO2
2.2Mg+O2=2MgO
3.CH4+O2=CO2+2H2O
4.N205+H2O=2HNO3
5.Na2O+H2O=2NaOH
6.CaO+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O
7.Na2SO3+H2SO4=Na2SO4+SO2+H2O
8.Fe(OH)3+3HNO3=Fe(NO3)3+3H2O
9.KOH+SO2=KHSO3
10.NA2SO3+2HNO3=Na2SO4+2NO2+H2O
11.K2SO4+BaCl2=BaSO4+2KCl
12.Cu(NO3)2+2KOH=Cu(OH)2+2KNO3