Обчисли, якій кількості речовини відповідає 9,75 г алюміній гідроксиду. 0,125 моль 0,5 моль 0,75

моль 0,25 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Максим.

Объяснение:

m(al(oh)3) = 27 + 48 + 3 = 78 \:  \frac{g}{mol}  \\ n(al(oh)3) =  \frac{9.75}{78}  = 0.125 \: mol

Отвечает Евстюнин Илья.

Дано:

m(Al(OH)3) = 9,75 г

Знайти:

n(Al(OH)3) - ?

Розв'язання:

1) M(Al(OH)3) = Ar(Al) * N(Al) + Ar(O) * N(O) + Ar(H) * N(H) = 27 * 1 + 16 * 3 + 1 * 3 = 78 г/моль;

2) n(Al(OH)3) = m / M = 9,75 / 78 = 0,125 моль.

Відповідь: Кількість речовини Al(OH)3 становить 0,125 моль.