Обчислити відносні молекулярні (формульні) маси таких речовин: хлору, фосфор (V) оксиду, мідного

купоросу (CuSO4· 5H2O)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнягин Дима.

Ответ:

Mr(Cl)=35 a.o.m

Mr(P2O5)=31*2+16*5= 142 a.o.m

Mr(CuSO4)=64+32+16*4=160a.o.m