3. Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, якщо масова частка Гідрогену становить 14,3% Установіть

істинну формулу речовини , якщо її молярна маса 42 г/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Карпюк Ірусік.

Відповідь:

w(H)=14,3%=0,143

w(C)=1-0,143=0,857

N(C)=42*0,857/12=3

N(H)=42*0,143/1=6

C3H6- ПРОПЕН

Пояснення: