1). Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, якщо масова частка Гідрогену становить 14,3%.

Установіть істинну формулу речовини, якщо її молярна маса 42 г/моль. 2). Масові частки елементів у органічній речовині наступні: Карбон – 17,82%, Гідроген – 3%, а також міститься Бром. Виведіть молекулярну формулу речовини Помогите пожалуйста!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Lukasevica Anete.

Відповідь:

2)

M = D (CO2) × M (CO2) = 2,91 × 44 = 128 г/моль

W (C) = 84,375 / 12 = 7 → 1

W (H) = 15,625 / 1 = 15,625 → 2

Отже, формула — C9H20.

1 не знаю..

Пояснення: