Срочно надо!! 1. якій кількості речовини відповідає етанол масою 92 г.2. Обчисліть масу етину

об'ємом 6.72л (н.у)​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоиваненко Светлана.

Ответ:

Объяснение:

1)

М(C₂H₆O) = 12 * 2 + 1 * 6 + 16 = 46 г/моль

n(C₂H₆O) = m(C₂H₆O) / М(C₂H₆O) = 92/46 = 2 моль

2)

n(C₂H₂) = V(C₂H₂)/Vm = 6,72/22,4 = 0,3 моль

М(C₂H₂) = 12 * 2 + 1 * 2 = 26 г/моль

m(C₂H₂) = n(C₂H₂) * М(C₂H₂) = 0,3 * 26 = 7,8 г