Обчисліть об’єм водню який утворюється у результаті взаємодії хлоридної кислоти з магнієм масою

4,8г.

Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Відповідь:Дано:

m(Mg)=4,8г

Знайти:

V(H2)-?

4,8г х л

Mg+2HCl=MgCl2+H2

24г/моль 22,4л

х=(4,8•22,4)/24=4,48л

Відповідь: V(H2)=4,48 л.

Пояснення:

Отвечает Мирная Кристина.

Дано:

m(Mg) = 4,8 г

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) 2HCl + Mg → MgCl2 + H2↑;

2) n(Mg) = m / M = 4,8 / 24 = 0,2 моль;

3) n(H2) = n(Mg) = 0,2 моль;

4) V(H2) = n(H2) * Vm = 0,2 * 22,4 = 4,48 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 4,48 л.