Визначити відносну атомну масу невідомого елемента Х і назви елемент, якщо маса атома невідомого

елемента становить: 7,956*10"-23г " = -23г

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Соня.

Відповідь:

N(a)=6,02*10²³моль⁻¹

m=7,956*10⁻²³г

Ar(E)=m*N(a)=7,956*10⁻²³*6,02*10²³=47,89

Е-Титан  Ті

Пояснення: