СРОЧНОО!!!!!!!! обчисліть масову частку розчину солі якщо в 360 г води розчинили 40 г солі


Ответы на вопрос

Отвечает Рапар Альберт.

Дано:

m(води) = 360 г

m(солі) = 40 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 40 + 360 = 400 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 40 * 100% / 400 = 10%.

Відповідь: Масова частка солі становить 10%.