обчислить яку масу солі та води необхідно взяти для приготування 200г розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 30%

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульская Аполлинария.

Ответ:

Дано:

m(розч)= 200г

W= 30%= 0,3

-------------------------

Знайти:

m(солі)-?

m(H2O)-?

--------------------

Розв'язання:

m(coлі)= W × m(розч.)= 0,3 × 200г= 60г

m(H2O)= m(розч.) - m(солі)= 200г - 60г=

140г

Відповідь: m(солі)= 60г; m(H2O)= 140г

Объяснение:

)

Отвечает Оргеткин Саша.

Дано:

m р-ну(солі) = 200 г

ω(солі) = 30%

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 30% * 200 / 100% = 60 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 200 - 60 = 140 г.

Відповідь: Маса солі становить 60 г; води - 140 г.