Помогите пожалуйста. Определить массу 2,5 моль H2SiO3


Ответы на вопрос

Отвечает Ермолин Данил.

Ответ:

Молярная масса H2SiO3 = 2*1 + 1*28 + 3*16 = 78 г/моль

Масса 2,5 моль H2SiO3 = 2,5 * 78 = 195 г.

Отвечает Гуменная Варвара.

Ответ:

Для визначення маси 2,5 моль H2SiO3 необхідно знати молекулярну масу H2SiO3.

Молекулярна маса H2SiO3 складається з мас атомів кожного елементу у сполученні:

- маса 2 атомів водню (H) = 2 * 1,008 = 2,016 г/моль

- маса 1 атома кремнію (Si) = 28,086 г/моль

- маса 3 атомів кисню (O) = 3 * 15,999 = 47,997 г/моль

Отже, молекулярна маса H2SiO3 = 2,016 + 28,086 + 47,997 = 78,099 г/моль.

Тепер можна визначити масу 2,5 моль H2SiO3:

маса = кількість молей * молекулярна маса = 2,5 моль * 78,099 г/моль = 195,2475 г.

Отже, маса 2,5 моль H2SiO3 дорівнює 195,2475 г.