Поможіть скласти хімічну реакцію за наведеною схемою

Mg>MgO>MgCl2>Mg(NO3)2>Mg(OH)2>MgSO3

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.
2Mg+O2=2MgO
MgO+2HCl=MgCl2+H2O
MgCl2+AgNO3=Mg(NO3)2+AgCl
Mg(NO3)2+2KOH=Mg(OH2)+2KNO3
Mg(OH)2+SO2=MgSO3+H2O